Jak probíhá kurz pod mým dohledem?

Co je cílem mých workshopů?

Jsem přesvědčena, že se rodíme vybaveni potenciálem k duchovnímu růstu a k probuzení. Jen si vzpomenout a budovat smysluplný život s veškerými jeho možnostmi. Cílem je si rozpomenout na naši podstatu, na smysl našeho života a na to, kdo jsme a kým chceme dále být.

PŘÍNOSY PRO NAŠE TĚLO, DUŠI I MYSL

Tyto tři aspekty tvoří celek. Pokud budeme pracovat jen s jednou jeho částí, nebude to dlouhodobě fungovat. Vždy se zaměřuji na komplexní práci a individuální přístup k jednotlivci.

Mé workshopy vás naučí meditaci, umění harmonizace Těla – Duše – Mysli.

Oproti individuální terapii jsou společné workshopy obohaceny zkušenostmi ostatních, které mohou inspirovat a tak naše odpovědi mohou přicházet rychleji.

Pocit bezpečí a přijetí

Vnitřní stav klidu

Nalezení svých odpovědí

Uvolnění a regenerace

Pro koho jsou rituály vytvořeny?

Pro jednotlivce

u každého z nás proces začíná, proto je skvělé začít nejdříve u sebe

Pro páry

společná práce muže mít větší dopad na vztah k sobě i v páru

Pro skupiny

tvořím skupinové rituály a workshopy např. individuální rituály pro danou skupinu, teambuildingové setkání, netradiční oslavy

Ceremonialistka kakaa

Workshop příprava kakaa

Jaké rituály pořádám?

Nejčastější dotazy?

Jak poznám, že jsem připraven/a se účastnit?

Všechny akce jsou otevřené každému, kdo má otevřenou mysl a srdce. Je připraven zažít něco nového, prozkoumat sám sebe do hloubky své podstaty. Naše intuice nás vždy vede a pokud jí nasloucháme, ihned víme, zda na daném místě máme být nebo ne. A pokud váháme, zeptejme se možná sami sebe, zda to není z pozice strachu. Jsme připraveni se na něj podívat a posunout se dále?

Musím se účastnit všeho, co se bude odehrávat během semináře/rituálu/workshopu?

Tvoříme bezpečný prostor tak, aby se každý cítil dobře a měl nejlepší podmínky pro svou vlastní práci. Nikdo vás nebude nutit dělat něco, co opravdu nechcete. Zároveň jsme respektující k našemu okolí.

Jak se říká, svoboda končí tam, kde začíná svoboda toho druhého.