• Ahoj, ráda bych se podělila o svou zkušenost s konzultacemi s Otkou. Je neuvěřitelné a vlastně uvěřitelné , co vše člověku brání v růstu, v osobním poznání, v lásce, odpuštění a vděčnosti. Tak hluboko zakopané emoce a zážitky. Díky Otce, jejímu trpělivému naslouchání, porozumění a trpělivosti jsem pochopila, odpustila a došla klidu a souznění v lásce. 
Eva

Neuvěřitelné a vlastně uvěřitelné

  • Doporučuji “jí” samotnou. Její bytost v Tvoji přítomnosti zvedne vše,co je třeba. Přivede do Tvého života světlo,radost,hloubku,intenzitu,porozumění, lásku,soulad, vděčnost.
Marie Bezděkovská

Přivede do Tvého života světlo..

 

  • Dlouho jsem si setkáním nebyl jistý… „pro mě přece tohle není“.
    Ale co Otka dokáže… To je prostě nepopsatelný. Odcházím vždy s krásnými pocity a nabitý energií!
    Určitě se s Otkou setkejte! A když ne, bude mít alespoň víc času na mě.
M.

Nepopsatelný

  • Otakara je člověk, který mě už při prvním setkání okouzlil svou čistou a pozitivní energií. Seznámila jsem se s ní díky svému dobrému příteli, který mi jí a její služby doporučil, jelikož s ní měl svou vlastní úžasnou osobní zkušenost.

Kateřina Kalinová

Úžasná osobní zkušenost

  • Otinku moji milovanou bych doporučila vždy a všude. Miluji ji. Je to nádherná bytost na svém místě. Pomohla mi v mé nelehké životní situaci. Která se ve výsledku nelehká jen zdála.

Anet Lacinová

Doporučila bych vždy a všude

 

  • Otka je úžasná osoba, která mě vždy láskyplně a s pochopením vyslechla, pomohla a dodala mi sílu, odvahu. Byla to jedinečná zkušenost, kterou doporučuji všem, kteří se necítí ve svém životě šťastní. Během konzultací s Otkou se naučíte různé techniky, poznáte sami sebe a zjistíte, že život je krásný
Markéta Ondrušková

Otka je úžasná osoba